اسپانسر - فروشگاه اینترنتی ای کادو

محاسبه آنلاین عیدی و پاداش آخر سال

در اینجا شما می توانید با ربات های ای چرتکه میزان عیدی را به صورت آنلاین مطابق محاسبات قانونی وزارت کار محاسبه کنید. کافی است اطلاعات لازم را مطابق فرم زیر وارد نمایید تا میزان عیدی را آنلاین مشاهده نمایید.

جزئیات نحوه محاسبه عیدی کارگران پاره وقت و ساعت

محاسبه آنلاین عیدی

محاسبه آنلاین عیدی و پاداش آخر سال

5نقد و بررسی بر روی محاسبه آنلاین عیدی و پاداش آخر سال

 1. ماه گفت:

  خب داره اشتباه حساب ميكنه چون سقف معافيت حقوق رو در نظر نميگيره. مگه در كل سال 156000000 ريال حقوق گرفته كارگر بيچاره كه 10 درصد ازش ماليات هم كسر ميكنيد؟؟

 2. صبوری گفت:

  با سلام.اگه با کارفرما مبلغی را به صورت ماهیانه برای انجام کار به صورت پروژه ای توافق کرده باشیم و زمان دقیق کار مشخص نشده باشد و بستگی به میزان کار از طرف کارفرما و کارگاه باشد به صورتی که روند تولید باید بدون مشکل حل شودسنوات و عیدی چگونه محاسبه می شود؟

 3. مریم الیاسی گفت:

  با سلام مجدد پیرو سوال قبلی من به صورت توافقی 12 ساعت کار با حقوق 1700000تومان دریافت میکردم به صورت روتین اگر ممکن است عیدی و سنوات 10سال بنده را محاسبه کنید با تشکر

  1. ایچرتکه گفت:

   با سلام،
   با توجه به فرمول محاسبه عیدی:
   “حقوق پایه+(مزاياي مستمر) تقسیم بر 365 ضربدر کارکرد هرفرد در سال جاری ضربدر 2” به صورت مستقیم نمی توان محاسبات را انجام داد.
   این محاسبات براساس ساعات کاری هفتگی کارمندان 44 ساعت و کارگران 36 می باشد( این ساعات نیز به صحبت ها خودتون با کارفرما بستگی داره)
   پیشنهاد ما برای محاسبه عیدی با توجه به ساعات کاری شما می توان عیدی را بر اساس ساعات کاری استاندارد محاسبه کرد که روزانه بین (6-8) می باشد و اختلاف ساعات خود را به صورت اضافه کاری محاسبه نمایید.
   لازم به ذکر است که مزایای مستمر میزان مبلغ نقدی و یا غیر نقدی هست که کارفرما طی این سال ها به شما خارج از حقوق داده است که این ها هم ازش کم میشه.
   خلاصه گفته ها:
   میزان حقوق پایه شما در 10 سال ( البته به روز ) یه عددی میشه که در اصل برای ساعات کاری استاندارد هست. برای مابقی ساعات می تونید اضافه کار حساب کنید. در کل همه اینا بستگی داره به توافق شما برای ساعات کار.

 4. مریم الیاسی گفت:

  با سلام کسی که به صورت توافقی مبلغی را از کارفرما دریافت میکرده بر چه مبنایی عیدی و سنواتش محاسبه میشود

پرسش، نقد و بررسی، درخواست خود را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.